AeraMax Professional ponownie bezkonkurencyjny

Są innowacje. A potem jest AeraMax Professional.

Oczyszczacz powietrza AeraMax Professional zdobył wyróżnienie w konkursie Office Product Awards w Ameryce Północnej w 2016 roku, prezentowanym podczas czerwcowego show SP Richards ABC w Waszyngtonie. AeraMax Pro III został uznany za innowację roku i został wyróżniony za jego wyjątkową funkcjonalność i design.

Konkurs Office Product Awards został zainagurowany w 2010 r. przez Office Products International (OPI) we współpracy z SP Richards. Po raz siódmy nagrody te wyznaczają standardy branżowe i starają się zaprezentować najlepsze produkty biznesowe w Ameryce Północnej.
“Nieobecność w pracy ze względu na chorobę kosztuje amerykańską gospodarkę pół biliona dolarów rocznie, a wiele z nich spowodowane jest niehigienicznymi miejscami pracy” – powiedział Steve Hilleard, prezes Office OPI. “Podczas gdy wiele nacisków zostało postawionych na czyszczenie powierzchni, przynajmniej do tej pory, [AeraMax Professional] jest niezbędny dla zdrowia, a także innowacyjny budżetowo dla firm”.”

OPI jest powszechnie uznawana za jedną z wiodących organizacji medialnych w przemyśle zaopatrzenia biznesowego, docierającą do ponad 40 000 czytelników w 112 krajach. OPI udostępnia wiele produktów i usług, w tym jego flagowy miesięcznik OPI, codzienną usługę ostrzegawczą za pośrednictwem poczty elektronicznej, konferencje, fora i programy nagród w Europie i Ameryce Północnej, raporty specjalistyczne i badania rynku oraz rekrutacje i szkolenia.