AeraMax® Professional posiada certyfikację przyjazną dla astmatyków i alergików

AeraMax Professional posiada certyfikację przyjazną dla astmatyków i alergików

Wyzwalanie alergii i astmy nie znika po wejściu do miejsca pracy lub szkoły. W rzeczywistości, powietrze na zewnątrz jest głównym składnikiem powietrza, które wdychamy, gdy jesteśmy w środku, potęgowane przez kurz i sierść zwierząt domowych, które są wokół nas.

Aby walczyć z astmą i alergią w zamkniętych pomieszczeniach, potrzebujesz oczyszczacza powietrza, który jest dedykowany do tego zadania. AeraMax® Professional z dumą ogłasza, że jest to pierwszy profesjonalny oczyszczacz powietrza przyjazny dla astmatyków i alergików certyfikowany przez amerykańskie stowarzyszenie AAFA (The Asthma and Allergy Foundation of America). Z tym przeznaczeniem, zarządcy obiektów i kierownictwo mogą śmiało przystosować pomieszczenia dla 1 na 4 Amerykanów z astmą lub alergiami, zwiększając produktywność i ograniczając stracone dni w pracy lub w szkole.

Co więcej, zarządcy obiektów z AeraMax® Professional mogą jednocześnie usunąć zakaźne cząsteczki wirusa grypy z powietrza, dzięki czemu AeraMax® Professional jest rozwiązaniem “pod klucz” dla wielu problemów związanych z jakością powietrza.

Alergie, astma i koszt absencji

Szacuje się, że alergie są przyczyną ponad 11 milionów straconych dni pracy rocznie, według amerykańskiego periodyku American Journal of Rhinology & Allergy. Amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (The U.S. Centers for Disease Control and Prevention) notuje, że astma jest odpowiedzialna za dodatkowe 14.2 miliona straconych dni pracy oraz 10.5 miliona straconych dni szkolnych tylko w 2008 r.

Astma kosztuje gospodarkę Stanów Zjednoczonych około 56 mld dolarów każdego roku, a alergie powodują dodatkowe straty. Te przewlekłe stany stają się coraz bardziej powszechne i pogarszają się, kiedy powietrze staje się bardziej zanieczyszczone. Zdumiewająco, powietrze wewnątrz zamkniętych pomieszczeń może być od 2 do 5 razy bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz. Problem ten może zostać zmniejszony przy prawidłowej wentylacji i regularnej filtracji powietrza. Oczyszczacze powietrza AeraMax® Professional skutecznie usuwają 99,97% zanieczyszczeń z powietrza, w tym kurz, pyłki i zarodniki, z których wszystkie są znane jako wyzwalacze astmy i alergii.

Lepsza jakość powietrza tworzy odpowiedniejsze warunki dla milionów Amerykanów z tymi przewlekłymi schorzeniami.